Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Avg.2011, 17:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bivši radnici "Mitrosa" zakazali protest
SREMSKA MITROVICA -
Bivši radnici "Mitrosa", sada u stečaju, zakazali su protesni skup u petak, 5. avgusta u 10 časova, saopšteno je u Opštinskom veću Saveza samostalnih sindikata Sremska Mitrovica.
Prvobitna ideja je bila da se skup održi ispred Gradske skupštine, ali je ona u međuvremenu promenjena i protest će se organizovati ispred ove nekada naše jedne od najvećih industrijskih klanica i fabrika konzervi.
Jedini zahtev učesnika protesta je da se >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ubrza stečajni postupak, koji je pokrenut pre gotovo dve godine.
Pred privrednim sudovima u Čačku i Beogradu vode se dva stečajna postupka jer je kupac "Mitrosa", Rodoljub Drašković ovo nekada jedinstveno preduzeće podelio na dve firme -SL Mitros i Svislajon Takovo.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...







