Austrijska  firma Prinoth u PKS-u

Izvor: S media, 06.Sep.2010, 12:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Austrijska firma "Prinoth" u PKS-u

Austrijska firma "Prinoth" iz Telfsa i njen zastupnik za Srbiju F.A.A.S. Beograd predstaviće sutra svoj proizvodni program u Privrednoj komori Srbije.

"Prinoth" je renomirani proizvodjač multifunkcionalnih vozila, koja imaju najširu primenu u gradjevinarstvu, putnoj infrastrukturi, šumarstvu, elektroprivredi, uredjenju skijališta, vodoprivredi, komunalnim delatnostima i u vanrednim situacijama, navela je PKS.

Zahvaljujući pogonskom rešenju vozila su osposobljena >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << za najzahtevnije uslove rada na nepristupačnim terenima, pod nagibom, u uslovima snežnih nanosa i drugim.

Firma "Prinoth", koja se pre deset godina spojila sa firmom "Leitner", prisutna je više od 60 godina na svim svetskim tržištima, pre svega, zahvaljujući stalnom ulaganju u inovacije koje kombinuje sa proverenim pogonskim agregatima, visokim standardima kvaliteta, lakom održavanju i maloj potrošnji, kao i dobroj tehničkoj podršci, navedeno je u saopštenju.

Tanjug

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.