Aneks ugovora s Fijatom do sredine decembra

Izvor: S media, 10.Nov.2009, 19:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aneks ugovora s "Fijatom" do sredine decembra

Aneks ugovora sa italijanskim "Fijatom" o formiranju kompanije "Fijat automobili Srbija" trebalo bi da bude potpisan do sredine decembra, izjavio je u utorak gradonačelnik Kragujevca, Veroljub Stevanović.

On je za Radio-televiziju Kragujevac rekao da će aneks ugovora o formiranju zajedničkog preduzeća "Fijata" i Vlade Srbije sigurno biti potpisan, ali da još postoje neki sporni detalji.

"Sve je spremno, ali su sporni neki detalji u biznis planu", rekao je Stevanović >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i dodao da ne želi da precizira datum potpisivanja aneksa ugovora, "da ponovo ne pogreši".

Stevanović je rekao da će o terminu potpisivanja Aneksa razgovarati danas s ministrom ekonomije i regionalnog razvoja, Mlađanom Dinkićem.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.