Stanovi topli danas i sutra

Izvor: Studio B, 04.Maj.2011, 19:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stanovi topli danas i sutra

Zbog niskih temperatura za ovo doba godine, radijatori u beogradskim stanovima ponovo su topli, a grejanje će biti nastavljeno i sutra, kažu u elektranama.

Iako je grejna sezona zvanično je završena 3. maja, kako navode u "Beogradskim elektranama", zahvaljujući velikim naporima zaposlenih, sistem je privremeno vraćen u funkciju.

Posle ovog perioda, definitivno se mora početi sa remontom postrojenja, kako bi naredna grejna sezona bila pripremljena na vreme, navodi >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << se u saopštenju Beogradskih elektrana.

Grejna sezona 2010/2011 godine zvanično je završena 3. maja.

I "Elektroprivreda Srbije" je saopštila da je potrošnja struje porasla zbog zahlađenja te se domaćinstava greju sa, u proseku, 10 miliona kilovat časova dnevno. Zato potrošnja dostiže 90 miliona kilovat časova.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.