Izvor: SrbijaNet.rs, 01.Mar.2011, 02:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sekretarice EPS-a plaćenije od profesora

Primanja zaposlenih u ’Elektroprivredi Srbije’ veća su za 50 posto od srpskog proseka, saznaje ’Press’. Iako se radi o preduzeću koje ima čak 10 hiljada zaposlenih, plata radnika EPS-a je za 18 hiljada dinara veća od prosečne. U

Nastavak na SrbijaNet.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.