Popust za struju za male potrošače

Izvor: medio.rs, 29.Mar.2011, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Popust za struju za male potrošače

Domaćinstva u Srbiji koja mesečno troše do 350 kilovat sati električne energije i nemaju dugovanja prema Elektroprivredi Srbije, od 1. aprila, imaće pravo na popust od 11,89 odsto za utrošenu električnu energiju

Nastavak na medio.rs...



Povezane vesti

Od 1. aprila nove cene i novi popusti za struju

Izvor: SEEbiz.eu, 30.Mar.2011, 09:45

BEOGRAD - Struja će u Srbiji poskupeti od 1. aprila u proseku za 15,1 %, a za domaćinstva 13,5 %, saopštila je Elektroprivreda Srbije (EPS), koja će od 1. aprila odobravati i popust od 11,89 % za mesečnu potrošnju do 350 kilovat-časova.

Nastavak na SEEbiz.eu...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.