Izvor: Kamatica.com, 14.Feb.2020, 11:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EPS u oktobru postaje akcionarsko društvo?

Elektroprivreda Srbije (EPS) bi u oktobru trebalo da postane akcionarsko društvo, a tokom 2021. bi vlast počela kampanju promocije privatizacije EPS, objavio je danas list "Danas" pozivajući se na izvore u dobro obaveštenim krugovima...
Pogledaj vesti o: EPS

Nastavak na Kamatica.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kamatica.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kamatica.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.