Gubitaš EPS isplatio radnicima bonus od 15 miliona evra

Izvor: Radio 021, 02.Okt.2013, 10:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gubitaš EPS isplatio radnicima bonus od 15 miliona evra

I pored najava da zaposlenima u javnim preduzećima neće biti isplaćivana trinaesta plata, direktor Elektroprivrede Srbije (EPS) Aleksandar Obradović radnicima je krajem prošle godine uplatio ukupno 15 miliona evra.
Pogledaj vesti o: EPS

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

EPS nije isplatio ni 13. platu, ni bonus radnicima

Izvor: Beta OMS, 02.Okt.2013

Javno preduzeće „Elektroprivreda Srbije“ nije krajem decembra 2012. godine radnicima isplatilo ni 13. platu, ni bonus, već pozajmicu. Isplata pozajmice zaposlenima je dogovorena sa Ministarstvom energetike, razvoja i zaštite životne sredine, dok je Aleksandar Obradović, v.d. generalnog direktora...

Nastavak na Beta OMS...

ŠIROKO: Kad ne može 13. plata, EPS isplaćuje bonus od 50.000!

Izvor: Kurir, 03.Okt.2013, 09:47

BEOGRAD -  Prvi čoveka EPS-a Aleksandar Obradović uveravao je vicepremijera Srbije Aleksandra Vučića da neće isplaćivati 13. platu zaposlenima, a samo dan kasnije im uplatio bonuse...Podsetimo, Vučić je u nekoliko navrata pričao o nemarnim direktorima koji se neodgovorno ponašaju i nenamenski...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.