Izvor: Radio 021, 02.Okt.2013, 10:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gubitaš EPS isplatio radnicima bonus od 15 miliona evra
I pored najava da zaposlenima u javnim preduzećima neće biti isplaćivana trinaesta plata, direktor Elektroprivrede Srbije (EPS) Aleksandar Obradović radnicima je krajem prošle godine uplatio ukupno 15 miliona evra.
Pogledaj vesti o: EPS
EPS nije isplatio ni 13. platu, ni bonus radnicima
Izvor: Beta OMS, 02.Okt.2013
Javno preduzeće „Elektroprivreda Srbije“ nije krajem decembra 2012. godine radnicima isplatilo ni 13. platu, ni bonus, već pozajmicu. Isplata pozajmice zaposlenima je dogovorena sa Ministarstvom energetike, razvoja i zaštite životne sredine, dok je Aleksandar Obradović, v.d. generalnog direktora...
ŠIROKO: Kad ne može 13. plata, EPS isplaćuje bonus od 50.000!
Izvor: Kurir, 03.Okt.2013, 09:47
BEOGRAD - Prvi čoveka EPS-a Aleksandar Obradović uveravao je vicepremijera Srbije Aleksandra Vučića da neće isplaćivati 13. platu zaposlenima, a samo dan kasnije im uplatio bonuse...Podsetimo, Vučić je u nekoliko navrata pričao o nemarnim direktorima koji se neodgovorno ponašaju i nenamenski...







