
Izvor: Danas, 11.Jun.2023, 11:05
Đedović: Nadzorni odbor EPS-a imenovaće generalnog direktora, to nije više Vladin posao
Ministarka energetike Dubravka Đedović izjavila je danas da će novoizabrani nadzorni odbor Elektroprivrede Srbije (EPS) imenovati generalnog direktora, i da će biti raspisan javni konkurs na koji se zainteresovani kandidati mogu prijaviti.
Pogledaj vesti o: EPS
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Đedović: Generalnog direktora EPS-a imenovaće Nadzorni odbor, a ne Vlada Srbije
Izvor: Radio 021, 11.Jun.2023
Ministarka energetike Dubravka Đedović izjavila je da će novoizabrani nadzorni odbor EPS-a imenovati generalnog direktora, i da će biti raspisan javni konkurs.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.