Sve je spremno za brzi Internet

Izvor: Mondo, 26.Sep.2016, 14:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve je spremno za brzi Internet

Uz mts Net pakete možete da ostvarite brzu i kvalitetnu Internet vezu, uz značajnu uštedu i mogućnost kupovine tablet uređaja za 1 dinar ili na 12 mesečnih rata.

Svi znamo koliko je u današnje vreme potreban brz i stabilan Internet, kao i mogućnost uštede uz takvu Internet vezu. mts vam predstavlja upravo jednu takvu ponudu – jedinstvene Net pakete uz koje možete da imate brz i kvalitetan Internet u vašem domu, a plaćate izabrani paket povoljnije >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << nego inače, čak do 5 meseci po 1 dinar.

Izaberite Net paket koji vam najviše odgovara i uživajte u surfovanju Internetom:

-Net 10 (do 10/1 Mb/s) – za 1.549 dinara mesečno uz ugovor na 24 meseca i posebnu povoljnost 2 meseca po 1 dinar

-Net 20 (do 20/2 Mb/s) – za 1.699 dinara mesečno uz ugovor na 24 meseca i posebnu pogodnost 4 meseca po 1 dinar

-Net 50 (do 50/2 Mb/s) – za 1.799 dinara mesečno uz ugovor na 24 meseca i posebnu pogodnost 5 meseci po 1 dinar

-Net 100 (do 100/2 Mb/s) – za 2.399 dinara mesečno uz ugovor na 24 meseca.



Izvor: mts tvoj svet

Bez obzira za koji se Net paket opredelite, u okviru paketa dobijate: neograničeni pristup brzom Internetu, besplatno korišćenje WiFi rutera za bežično povezivanje uređaja u vašem domu, jednu e-mail adresu (mailbox veličine 1 GB), dinamičku IP adresu, kao i mogućnost da dinamičku IP adresu zamenite za statičku, ali i mogućnost do 4 dodatne statičke IP adrese.

Takođe, posebna pogodnost je i ta da uz izabrani Net paket i ugovornu obavezu na 24 meseca možete da kupite odgovarajući tablet uređajveć za 1 dinar ili na 12 rata, ukoliko se ne opredelite za posebnu pogodnost Net paketa – do 5 meseci po 1 dinar.

Zahtev za kupovinu Net paketa možete da podnesete online, pozivom Kontakt centra na broj 0800 100 100 ili lično u nekoj od mts poslovnica.

Za više informacija o Net paketima posetite mts sajt.
Pogledaj vesti o: Dinar

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.