Srednji kurs - 102,12 dinara za evro

Izvor: Studio B, 28.Jul.2011, 21:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srednji kurs - 102,12 dinara za evro

Dinar ojačao za minimalnih pet para i zvanični srednji kurs iznosi 102,1251 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije.

U odnosu na period od pre mesec dana, dinar je slabiji za 0,1 odsto, a u odnosu na pre godinu dana, jači za 3,8 procenta.

Dinar je od početka godine imao najveću vrednost 23. maja, kada je srednji kurs bio 96,7007 dinara za jedan evro, a najnižu 6. januara kada je evro >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << vredeo 106,4947 dinara.

Indikativni kurs dinara prema dolaru u četvrtak je bio 71,3962 i za 0,3 odsto je slabiji nego prethodnog dana.

U poređenju sa periodom od pre mesec dana dinar je slabiji u odnosu prema dolaru za 0,6 odsto, a u odnosu na period od pre godinu dana je jači za 14,0 dsto.
Pogledaj vesti o: Kurs dinara

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.