Pesme u Srbiji jeftinije za 75 odsto

Izvor: Kurir, 16.Jun.2012, 09:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pesme u Srbiji jeftinije za 75 odsto

Unija poslodavaca Srbije i Sokoj sklopili dogovor o popustu na muzički dinar. Uslov je dostavljanje popisa numera i zaključenje ugovora o dugovanjima

BEOGRAD - Popust.

Ugostitelji, trgovci i zanatlije do kraja godine mogu dobiti popust do 75 odsto za plaćanje muzičkog dinara. To je dogovor Unije poslodavaca Srbije (UPS) i  Sokoja. Uslov za privrednike je zaključenje ugovora sa Sokojem, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << dostavljanje popisa izvedenih dela i zaključenje ugovora o dugovanjima.

- Teško je vreme i za privredu i za autore, tako da smo morali da nađemo rešenje - rekao je Aleksandar Kovačević, direktor Sokoja.

Dragoljub Rajić iz UPS rekao je da je ideja bila da se poveća broj korisnika kako bi muzički dinar bio manji.

(V. S.)

Maksimalni popusti

Istočna i južna Srbija 65-75 %

Centralna i zapadna Srbija 55-75 %

Vojvodina 45-65 %

Beograd 35-55 %


Maksimalni popusti

Istočna i južna Srbija 65-75 %

Centralna i zapadna Srbija 55-75 %

Vojvodina 45-65 %

Beograd 35-55 %

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.