Izvor: Glas javnosti, 14.Nov.2009, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinar ulaz, a dva izlaz

Slobodan Vučićević trebalo bi ponovo da bude izabran za predsednika KK Crvena zvezda, saznaju Kurir i Glas javnosti. Međutim, Vučićević je ogorčen što je opet sve palo na njega, iako se na poslednjoj Skupštini govorilo da klub više ne treba da zavisi od jednog čoveka.

- Slobodan Vučićević se predomislio i najverovatnije će ponovo biti predsednik Zvezde. On je svestan da od njega zavisi budžet kluba za ovu sezonu, i da se nekim slučajem odluči za drugačiji korak, klub >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << sa Malog Kalemegdana našao bi se u ozbiljnim finansijskim problemima. Sloba je na poslednjem sastanku Izvršnog odbora pre dva dana postavio pitanje zašto sve mora da zavisi od njega. Iako su članovi IO u poslednje vreme govorili kako klub ne sme da zavisi samo od jednog čoveka, u praksi je sasvim drugačija situacija - kazao je izvor blizak Zvezdi.

Slobodan Vučićević bi najradije izašao iz celog projekta, ali je svestan da bi se tada Crvena zvezda našla u ozbiljnim problemima i pitanje je kako bi klub u tom slučaju završio ovu sezonu.

- Poznato je da finansijska konstrukcija Zvezde umnogome zavisi od Vučićevića, i on bi se najradije povukao iz celog projekta, ali najverovatnije da se to neće desiti. Svestan je da mnoge stvari koje se tiču funkcionisanja kluba zavise od njega, zbog čega je veoma zabrinut. To je glavni razlog zašto se odlučio da ponovo da bude na čelu Zvezde, iako mu je ta funkcija u prethodnom periodu donela dosta problema. Od koristi će mu biti prošlogodišnja sezona, kada je u dosta navrata bio u istoj situaciji - završio je naš izvor.
Pogledaj vesti o: Dinar

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.