Izvor: B92, 21.Feb.2013, 19:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dinar u padu za 0,1 odsto
Beograd -- Dinar će sutra oslabiti za 0,1 odsto ili 9 para i zvanični srednji kurs će biti 111,2286 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).
Dinar će biti za 0,5 odsto jači prema evru nego pre mesec dana, a za 2,3 odsto slabiji nego pre godinu dana.
Indikativni kurs dinara prema dolaru danas je oslabio 0,5 odsto i iznosi 84,2705.
Srpska valuta je u odnosu na američku za 1,1 odsto slabija na mesečnom nivou, a 2,6 odsto na godišnjem nivou.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Dinar u padu za 0,1 odsto
Izvor: Akter, 21.Feb.2013
Dinar će sutra oslabiti za 0,1 odsto ili 9 para i zvanični srednji kurs će biti 111,2286 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



















