Dinar sutra jači za 0,1 odsto

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Apr.2013, 09:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinar sutra jači za 0,1 odsto

Dinar će u ponedeljak ojačati za 0, 1 odsto ili 15 para i zvanični srednji kurs će biti 111,4062 dinara za evro, saopštila je Narodna banka Srbije.
Pogledaj vesti o: Kurs dinara

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Dinar u ponedeljak jači za 0,1 %, srednji kurs 111,40 dinara za evro

Izvor: GdeInvestirati.com, 21.Apr.2013

BEOGRAD - Dinar će u ponedeljak ojačati za 0, 1 odsto ili 15 para i zvanični srednji kurs biće 111,4062 dinara za evro. Read More..

Nastavak na GdeInvestirati.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.