Dinar slabiji za 50 para prema evru

Izvor: S media, 20.Jan.2012, 09:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinar slabiji za 50 para prema evru

Prema zvaničnom srednjem kursu NBS (www.nbs.rs), jedan evro košta 51 paru više nego juče kada je kurs bio 104,8006 dinara za jedan evro.

EK pokrenula tužbu protiv Mađarske

Srbi skoro najnezaposleniji u Evropi

EP: Podrška Srbiji za dobijanje statusa kandidata

Od početka godine dinar je bio najslabiji prema evru 5. januara, kada je kurs bio 105,8694 dinara za jedan evro, a najjači 11. januara kada je kurs bio 103,6922 dinara >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << za evro.

Dinar je prema evru bio najslabiji 4. novembra 2010. godine, kada je zvanični srednji kurs iznosio 107,5216 dinara za jedan evro.

Narodna banka Srbije od početka godine nije intervenisala na medjubankarskom deviznom tržištu, dok je u 2011, da bi ublažila prekomerne dnevne oscilacije kursa, prodala 90 miliona evra, a kupila 45 miliona evra.

(Beta)
Pogledaj vesti o: Kurs dinara

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.