Dinar oslabio za 0,35 odsto

Izvor: S media, 17.Jun.2010, 11:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinar oslabio za 0,35 odsto

Dinar je danas oslabio prema evru za 0,35 odsto i srednji kurs je 103,5416 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).

Evro vredi 36 para više nego juče kada je srednji kurs bio 103,1799 dinara za evro.

NBS juče nije intervenisala na medjubankarskom deviznom tržištu, a od početka godine je prodala milijardu i 188,5 miliona evra, kako bi sprečila dnevne oscilacije kursa.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.