Dinar oslabio za 0,08 odsto

Izvor: S media, 28.Apr.2010, 11:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinar oslabio za 0,08 odsto

Dinar je danas oslabio prema evru za 0,08 odsto i zvanični srednji kurs je 99,2965 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).

Prema zvaničnom srednjem kursu NBS, evro vredi osam para više nego juče, kada je srednji kurs bio 99,2121 dinara za evro.

Centralna banka juče nije intervenisala, a od početka godine NBS je na medjubankarskom deviznom tržištu prodala ukupno 636,5 miliona evra.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.