Dinar jači za tri pare

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Sep.2011, 03:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinar jači za tri pare

BEOGRAD -

Dinar će danas biti jači za tri pare i zvanični srednji kurs će biti 100,7651 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije.

Na mesečnom nivou dinar će danas biti jači za 1,3 odsto, a na godišnjem za 4,7 procenata.

Ove godine dinar je bio najjači 23. maja, kada je srednji kurs bio 96,7007 dinara za jedan evro, a najslabiji 6. januara kada je evro vredeo 106,4947 dinara.

Indikativni kurs dinara prema dolaru >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u četvrtak popodne je bio 72,7178 dinara i za 1,1 odsto je bio jači nego dan ranije.

U odnosu na period od pre mesec dana, dinar je prema dolaru oslabio 2,6, a u odnosu na pre godinu dana ojačao je 11,6 procenata.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.