(VIDEO) Lukas pred Cecom isprozivao Karleušu!

Izvor: Press, 25.Okt.2013, 20:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) Lukas pred Cecom isprozivao Karleušu!

Ekipa Ekskluziva pitala je Lukasa da li misli da Jelena falšira dok peva, na šta je on odgovorio: "Da, falširaš. Ja ću da ponesem štimer, a ti dođi da pevaš".
Ceca je pokušala da ga ućutka, a potom se smejala na Acine komentare vezane za Jelenu.
Usledilo je pitanje da li će Aca posle Marakane da pravi koncert na Hipodromu...
- Pa nisam ja konj. Nećemo na Hipodrom zato što može da se uđe bez karte odakle hoćeš - kazao je, posle čega je upitan hoće li Jeleni biti gost na njenom koncertu na pomenutom mestu, na šta je osgovorio praveći se da ne zna o čemu se radi.
- Šta na Hipodromu? Na trke? Ne idem ja na trke... ne kladim se - kazao je.

Ovde pogledajte šta je Jelena samo par dana pre izjava Ace Lukasa rekla o njemu i o Seki Aleksić.

Pogledaj vesti o: Jelena Karleuša

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.