Halid Muslimović dobio poziv da peva u Cecinom rodnom selu: U Srbiji su pevali i oni koji su se zakleli da nikada neće

Izvor: Blic, 14.Feb.2014, 19:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Halid Muslimović dobio poziv da peva u Cecinom rodnom selu: U Srbiji su pevali i oni koji su se zakleli da nikada neće

Sarajevski pevač Halid Muslimović dobio je poziv da održi koncert u Žitorađi, rodnom selu pevačice Svetlane Cece Ražnatović. Ipak, za sada je odbio jer smatra da bi mu to bio loš marketing.

Da hoće, Halid Muslimović bi odmah mogao održati veliki koncert u Žitorađi, rodnom mestu pevačice Svetlane Cece Ražnatović, piše Express.

Prema izvoru Express Magazina, koji je želeo ostati anoniman, „Čuperak“ je sredineom prošle godine pevao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << na jednoj svadbi u blizini tog gradića. Na istom je bio Slobodan Veličković, pevačicin otac, jedan od političara u toj opštini.

Očito da su Slobodana „u srce dirnule“ Halidove pesme pa je, nezvanične su informacije, prišao folkeru, pozdravio se s njim i pitao ga zašto u njihovom gradu ne održi koncert?! S obzirom na to da Muslimović svakodnevno dobija ponude za gostovanja, ali da je i dalje jedan od najradije viđenih bosanskih pevača u Srbiji, nije se puno iznenadio predlogom koliko time da mu je to predložio Cecin otac, piše Express.ba

Navodno, Halid mu se zahvalio na pohvalama i rekao kako će razmotriti taj predlog.

Pozvali smo Muslimovića kako bi proverili tu informaciju. U početku je smatrao da ne treba još pisati o „ražnju kada je jagnje u šumi“, ali je na kraju ipak potvrdio da je bilo razgovora na tu temu.

- Sad da hoću mogu tamo otići i održati veliki koncert. Oni bi tamo sve reklamirali, pripremili dvoranu, a moje bi bilo da odem sa muzičarima, pevam tri sata i da pokupim novac. Ali još ništa od toga pošto ne znam koliko bi mi to bilo pametno sada zbog marketinga. Ali, muzika nema granice, zar ne?! U Srbiji su zapevali i oni koji su se zaklinjali da neće nikada – završava Muslimović.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Ceca

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Halid Muslimović dobio poziv da peva u Cecinom rodnom selu: U Srbiji su pevali i oni koji su se zakleli da nikada neće

Izvor: Dzungla.org, 14.Feb.2014

Sarajevski pevač Halid Muslimović dobio je poziv da održi koncert u Žitorađi, rodnom selu pevačice Svetlane Cece Ražnatović. Ipak, za sada je odbio jer smatra da bi mu to bio loš marketing.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.