Ceca ljuta na ćerku!

Izvor: Kurir, 28.Jul.2012, 08:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ceca ljuta na ćerku!

Anastasija raskinula s Nemanjom Zaladom jer joj je mama Ceca očitala bukvicu zbog fotki na kojima se ljubi s njim

Nema cile-mile!

Svetlanu Ražnatović žestoko su naljutile fotografije koje je na svom Fejsbuk profilu postavila njena ćerka Anastasija, a na kojima vidi kako se njena mezimica ljubi sa mlađanim fudbalerom Nemanjom Zaladom, sinom proslavljenog golmana Partizana >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Radeta Zalada. Ona nije znala za njih, a kad su slike osvanule u medijima ono što je videla veoma ju je pogodilo.

- Ceca je uvek bila autoritet svojoj deci, pa je logično da su je fotografije naljutile, budući da je Anastasija nedavno napunila tek 14 godina. Dečje ljubavi i simpatije su sasvim normalna pojava, što svaka majka razume, ali Ceca smatra da je njena ćerka još mlada za neku vezu, pa i za poljupce. Upravo zbog toga ona je imala ozbiljan razgovor s Anastasijom, nakon čega je devojčica prestala da se viđa s Nemanjom - otkriva naš sagovornik.

Sada će, verovatno, voditi više računa o tome šta devojčica radi i kakve fotke postavlja na društvenim mrežama.

(R. S.)

zoom

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ceca očitala bukvicu ćerki zbog slika na Fejsbuku!

Izvor: Telegraf.rs, 28.Jul.2012

Anastasija raskinula romansu sa Nemanjom Zaladom posle razgovora sa svojom majkom, koja joj je održala "predavanje" zbog slika na društvenoj mreži, na kojima se Cecina mezimica ljubi sa mladim fudbalerom

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.