Izvor: Blic, 11.Dec.2014, 22:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ceca: Mogu samo da se ponosim Veljkom
Moj naslednik je izrastao u pametnog i lepog mladića, kaže folk zvezda za „Blic“.
Ceca Ražnatović se potrudila da okupi rodbinu i prijatelje da zajedno proslave punoletstvo njenog sina Veljka.
- Svi smo se okupili tačno u ponoć i nazdravili za njega. Da je s nama, moj Željko bi bio ponosan na našeg sina. Ovo je specijalan dan za celu porodicu. I želeli smo da ga obeležimo na specijalan način - kaže >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Ceca i dodaje da o poklonima ne želi da govori javno.
- Ne podnosim licitiranja. Veoma mi smeta sve o poklonima što se provlači u medijima. Žurka je poklon i ona ne može da se sakrije, ali ostalo će zaista ostati u krugu porodice - izričita je folk zvezda.
Za pamćenje
- I moji roditelji su meni organizovali žurku za punoletstvo, pa i ja to želim da priuštim svojoj deci. Verujem da će i oni za svoje potomke organizovati isto. Nije mi jasno zašto od svega mora da se pravi fama, to je nešto najnormalnije - kaže Ceca za „Blic“.
Slavljenik je sebi poželeo zdravlje, ali i još nešto.
- Zdravlje nam je svima na prvom mestu, ali ima tu i još nekih skromnih želja o kojima ne želim da govorim jer se onda neće ispuniti. Snovi mi se polako ostvaruju. Najbitnije mi je da punoletstvo proslavim u društvu porodice i dragih ljudi, a pokloni su mi manje važni - kaže Veljko Ražnatović za „Blic“.
Ja vragolan i moj deda
- Nema veće sreće nego kad deda zagrli unuka prvenca i kad zapevamo našu pesmu „Ja vragolan i moj deda“. Ponosan sam što je upisao fakultet - kaže Slobodan Veličković.
CECA: Moj Željko bi bio ponosan na našeg sina, pametan je i lep mladić!
Izvor: Press, 12.Dec.2014, 10:02
Moj naslednik je izrastao u pametnog i lepog mladića, kaže folk zvezda za „Blic“. . Ceca Ražnatović se potrudila da okupi rodbinu i prijatelje da zajedno proslave punoletstvo njenog sina Veljka.. - Svi smo se okupili...








