Direktor Telekoma Vladimir Lučić?

Izvor: Mondo, 03.Sep.2012, 08:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Direktor "Telekoma" Vladimir Lučić?

Novi direktor "Telekoma Srbija" biće najverovatnije Vladimir Lučić, dugogodišnji direktor u toj kompaniji, koji je od maja na čelu MTS-a u Crnoj Gori, piše "Blic".

Lučić je, kako navodi list, bio direktor Direkcije za komericijalne poslove u "Telekomu Srbija" u vreme dok je na čelu te kompanije bio Draško Petrović.

Dosadašnji direktor Telekoma Srbija Branko Radujko je u maju smenio Lučića zajedno sa još dvadesetak direktora, podseća list.

(Tanjug)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.