Izvor: S media, 17.Avg.2011, 17:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Korisnici Ajfona tužili Epl
Više od 27.000 Južnokorejanaca, koji koriste čuveni "pametni" telefon "aj fon" američke kompanije "Epl", pokrenuli su sudski spor protiv te firme
Južnokoreanci, vlasnici "aj fona" optužuju američku kompaniju da je prekršila pravo na privatnost, prikupljajući informacije o njihovom kretanju, zahtevajući odštetu u ukupnoj vrednosti od približno 26 miliona dolara.
" >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Samsung" dobio "Epl" na sudu
Svaki od podnosilaca tužbe traži, naime, od "Epla" odštetu od milion vona (oko 932 dolara).
U "Eplu" su, međutim, odbili da o toj tužbi daju bilo kakav komentar.
(Tanjug)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















