Izvor: 025info.rs, 08.Feb.2021, 15:44

Sjajan vikend apatinskih kuglašica

Kuglašice Apatina ostvarile su sjajan uspeh minulog vikenda, nastupima u Vrbasu i Staroj Moravici. U Vrbasu je održano parovno tandem takmičenje, na kome su par Marina Medić i Biljana Popović, osvojile treće mesto oborivši 536 čunjeva, ali su u razigravanju poražene od kuglašica Kristala i Alimente. Odmah iza njih, na četvrtoj poziciji, našle su se Silvana Štulić i Jasna Orlović, sa 531 oborenim čunjem. Ovim rezultatom, one su izborile plasman na prvenstvo države. Dan kasnije, u nedelju, u Staroj Moravici, održano je Zonsko takmičenje u pojedinačnoj konkurenciji. Apatinke su imale pet predstavnica i sve su se plasirale na prvenstvo Vojvodine, a usput su osvojile i dve medalje. Srebro sa 563 oborena čunja, pripalo je Jasni Orlović, bronza Biljani Popović 534, a 5. 6. i 7. mesto, osvojile su Nataša Nađ 530, Silvana Štulić 529, koliko je oborila i Snežana Petrović. Inače, prvakinja Zone je Silvia Tot iz Sente,...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.