Seka Aleksić potukla Anu Nikolić!

Izvor: Dzungla.org, 07.Avg.2011, 10:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Seka Aleksić potukla Anu Nikolić!

Iako su srpsko- hrvatski odnosi u krizi, za Seku Aleksić nema zime! Naime, folk pevačica gostovala je bez ikakvih problema u bosanskom Tomislavgradu iliti bivšem Duvnu, koji je naseljen pretežno hrvatskim stanovništvom.

Seku je dočekalo 1.500 ljudi, koji su platili kartu 10 konvertibilnih maraka (5 evra), dok je njena koleginica Ana Nikolić >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << u lokalu do nje navodno „pukla“, iako je ulaz za njen nastup bio slobodan, saznaje „Alo!“ iz dobro obaveštenog izvora.
- Seka i Ana su pevale vrlo blizu jedna druge. Folkerka je napravila fenomenalan nastup koji je trajao do ranih jutarnjih sati, dok je lokal u kome je nastupala Nikolićeva bio gotovo prazan - zaključuje naš izvor.
Kako bismo proverili ovu informaciju, pozvali smo obe pevačice. Ana Nikolić bila je nedostupna, dok nam je Seka rekla.
- Prezadovoljna sam svojim nastupom i publikom koja je bila fenomenalna, a lokal je bio krcat. Što se tiče Ane Nikolić, nemam pojma da je i ona gostovala u istom gradu, sigurna sam da je i kod nje bilo puno - izjavila je Aleksićeva za naš list.
(Izvor: Alo)

Nastavak na Dzungla.org...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.