
Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Feb.2021, 20:37
ŽELJKO JOKSIMOVIĆ SE VAKCINISAO PROTIV KORONE! Sada uradio ANALIZE KRVI, a ovo su REZULTATI
Odradio je testove...
Pevač Željko Joksimović vakcinisao se protiv korona virusa, a nakon izvesnog vremenskog perioda uradio je test na antitela.
Kako je u Srbiji odavno počela masovna vakcinacija stanovništva protv korone, među prvim građanima Joksimović je primio vakcinu.
Nakon određenog broja >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << dana, koliko je potrebno da prođe do stvaranja antitela na koronu, što znači da osoba ne može da se zarazi, Željko je uradio test na antitela i kada je dobio rezult objavio je isti na svom Instagram storiju.
Muzičar je podelio da mu je indeks na atitela 12,82, dok u graničniku stoji da je ispod 1,00 negativan, a iznad 1,00 pozitivan. To znači da Joksimović ima antitela i da je određeni period zaštićen od korona virusa.
- Znači, vakcina! - napisao je Željko u opisu fotografije, što znači da baš kao i oni koji su preležali koronu i imaju antitela, ima ih i muzičar, zahvaljujući vakcini.
Pogledaj vesti o: Vakcinacija
Nastavak na SrbijaDanas.com...