Steve Jobs se vraća na posao

Izvor: ITsvet.com, 08.Jun.2009, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Steve Jobs se vraća na posao

Izvršni direktor kompanije Apple će se najverovatnije vratiti sa bolovanja sledeće nedelje da bi mogao da predstavi novu verziju iPhone uređaja na razvojnoj konferenciji u San Francisco-u. Jobs je uzeo bolovanje u januaru kada je saopšteno da su njegovi zdravstveni problemi znatno kompleksniji nego što se ranije mislilo. Zvanično saopštenje Apple-a je bilo da će se Jobs vratiti na posao u toku juna. Špekulacije govore da bi to moglo da bude upravo u vidu uvodne reči na Worldwide Developers konferenciji. Uvodni govor predstavnika Apple-a bi trebalo da se održi početkom nedelje mada je zakazano da bi je trebao održati šef marketinga Apple-a Philip Schiller.
Pogledaj vesti o: Apple

Nastavak na ITsvet.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta ITsvet.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta ITsvet.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.