Izvor: ITsvet.com, 08.Jun.2009, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Steve Jobs se vraća na posao
Izvršni direktor kompanije Apple će se najverovatnije vratiti sa bolovanja sledeće nedelje da bi mogao da predstavi novu verziju iPhone uređaja na razvojnoj konferenciji u San Francisco-u. Jobs je uzeo bolovanje u januaru kada je saopšteno da su njegovi zdravstveni problemi znatno kompleksniji nego što se ranije mislilo. Zvanično saopštenje Apple-a je bilo da će se Jobs vratiti na posao u toku juna. Špekulacije govore da bi to moglo da bude upravo u vidu uvodne reči na Worldwide Developers konferenciji. Uvodni govor predstavnika Apple-a bi trebalo da se održi početkom nedelje mada je zakazano da bi je trebao održati šef marketinga Apple-a Philip Schiller.
Pogledaj vesti o: Apple





