Novih iPhone informacija nikad dosta

Izvor: Mondo, 03.Jan.2016, 19:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novih iPhone informacija nikad dosta

Nova godina je donela i nove informacije u vezi sa ovogodišnjim flagship iPhone modelom.

Glasine u vezi sa iPhone 7 i iPhone 7 Plus telefonima polako počinju da nam otkrivaju koje će se sve funkcije naći na novim modelima. Za sada, znamo da će novi model biti vodootporan, da neće imati 3.5mm ulaz za slušalice, da će Lightning port biti zadužen za slušalice. Touch ID bi mogao biti ugrađen >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u ekran i da će imati 3GB RAM memorije.

Još jedna nova inforamcija koja stiiže iz Kine otkriva da će novi model dolaziti i u verziji sa 256GB interne memorije. Duplo više od maksimalne količine interne memorije koliko nude aktuelni Apple telefoni.

Pored ovih poboljšanja, očekuje se i baterija nešto većeg kapaciteta, odnosno 3100mAh kapaciteta. Podsetimo se, iPhone 6S Plus ima bateriju kapaciteta 2750mAh.

Bez obzira na to što će se iPhone 7c verzija telefona sa ekranom od 4 inča možda pojaviti u aprilu, veće modele ne treba očekivati pre septembra, piše Phone Arena.

Čekamo vaše komentare ispod vesti i na Facebooku,Twitteru i Instagramu.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.