Tanja Savić završila u bolnici!

Izvor: S media, 20.Avg.2011, 12:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tanja Savić završila u bolnici!

Zvezda Granda Tanja Savić odložila je dolazak u Srbiju jer se na porodičnom ručku otrovala hranom...

Pevačica Tanja Savić neće, kako je najavila, ovih dana doći u Srbiju, jer se otrovala hranom, piše Kurir.

Tanja i Slavica progovorile posle pet godina!

Australija ne da Tanji državljanstvo!

Tanja Savić u depresiji!

Jedna od najpopularnijih " >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << zvezda Granda" bila je na porodičnom ručku u jednom restoranu u Gold Kostu, u Australiji, nakon čega joj je pozlilo. Kako joj nekoliko sati bilo loše, njen suprug Dušan Jovančević odvezao ju je do bolnice, gde su lekari konstatovali trovanje hranom.

- Jela je piletinu sa dresingom od senfa, koji očigledno nije bio dobar - započinje priču dobro obavešten izvor i dodaje:

- U bolnici je primila infuziju, nakon čega je puštena na kućno lečenje. Trebalo bi da joj za nekoliko dana bude bolje - poručuje sagovornik. Nadamo se i mi da će Tanja uskoro ozdraviti.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.