STIGAO UMOR: Milica Pavlović ne spava noćima!

Izvor: Kurir, 29.Avg.2013, 08:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

STIGAO UMOR: Milica Pavlović ne spava noćima!

Zvezda "Granda" već nekoliko meseci ima nesanicu, zbog čega je na mukama

Posledice je nisu zaobišle.

Milica Pavlović već nekoliko meseci muku muči sa snom. Atraktivna pevačica ne može da spava noćima i to je mnogo brine.

Ona je samo u toku proteklog meseca imala više od dvadeset nastupa i to je, između ostalog, kod nje prouzrokovalo umor i iscrpljenost.

- >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Redovno ide i na treninge, organizam joj je isforsiran, pa nije čudo što joj se ovo dešava - kaže naš dobro obavešteni izvor i dodaje:

- Moraće malo da smanji tempo, jer joj je bioritam totalno poremećen.

Kad noću dođe kući, jedna od najpopularnijih zvezda „Grandase prevrće po krevetu i moli boga da joj san dođe na oči. Ali to je sve teže i teže. Ako se ovakvo stanje nastavi još koji dan, Pavlovićeva će morati da potraži stručnu pomoć.

- Tačno je da imam problem s nesanicom, jer se ovog leta dosta radilo, ali ne dam se tek tako. Ipak sam dupli Lav u horoskopu i moja publika će mi uvek pomoći da prebrodim najteže trenutke - kaže Milica za Kurir.

(M. V.)

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

STIGAO UMOR: Milica Pavlović ne spava noćima!

Izvor: medio.rs, 29.Avg.2013

Zvezda "Granda" već nekoliko meseci ima nesanicu, zbog čega je na mukama

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.