Izvor: Kurir, 04.Jun.2015, 06:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aca Lukas digao sve četiri uvis!
Pevač se zavalio u fotelju, stavio noge na sto, zapalio cigaretu i odmarao se u pauzi snimanja nove emisije „Zvezda Granda“
Aca Lukas se odomaćio u „Grandovom“ studiju u Košutnjaku, pa se ponaša baš kao da je kod svoje kuće.
Folker koristi svaki trenutak za odmaranje od posla, pa se tako opustio i na pauzi snimanja emisije „ >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Zvezde Granda“. I dok su se takmičari raspevavali, on se relaksirao. Lukas kao da je bio u svojoj dnevnoj sobi, digao je sve četiri uvis. Zavalio se u fotelju, stavio noge na sto za kojim su sedeli i Zorica Brunclik, Šaban Šaulić, Snežana Ðurišić, Bosanac i Ana Bekuta, zapalio cigaretu i odmarao se. Samo je falio daljinski upravljač, pa da atmosferu iz svog doma prenese u studio u Košutnjaku.











