Izvor: B92, 14.Nov.2013, 07:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stanovi za 30 radnika MUP-a
Beograd -- U Beogradu će 30 policijskih službenika dobiti stanove u Zrenjaninu, Rumi, Šidu, Čačku i Ivanjici, a ključeve i rešenja uručiće im premijer Ivica Dačić.
Kako je saopštilo Ministarstvo unutrašnjih poslova, stanove dobijaju oni zaposleni "koji su ostvarili pravo po raspisanom javnom konkursu za kupovinu stanova, izgradjenih sredstvima za realizaciju Nacionalnog investicionog plana u državnoj svojini".
Stanove će dobiti 16 policijskih službenika u Zrenjaninu, 10 u Rumi, dvojica u Šidu i po jedan u Čačku i Ivanjici, rečeno je Tanjugu u MUP-u.
Pogledaj vesti o: Zrenjanin, Ivica Dačić
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








