Izvor: Radio Dunav, 11.Mar.2016, 12:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PREMIJERA PRED DOMAĆOM PUBLIKOM
KMF “Apa-futsal” će u prvom kolu prolećnog dela prvenstva u Drugoj futsal ligi grupa Vojvodina dočekati KMF “Hajduk” iz Kule. Utakmica se igra sutra 12. marta od 18 sati, u hali OŠ “Žarko Zrenjanin”.
U klub su u zimskoj pauzi pristigli Prole i Tumbas iz Subotice, zatim Grmuša iz Mladosti iz Apatina, kao i Aleksandar Lazarević iz Sombora. Meč protiv Hajduka biće odlična prilika da novajlije pokažu koliko mogu.
Pogledaj vesti o: Zrenjanin, Apatin, Subotica
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













