Izvor: Blic, 19.Maj.2011, 22:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Juniorke Srbije deklasirale Grčku
U drugom kolu kvalifikacija za odlazak na Svetsko prvenstvo u Peruu, ženska juniorska reprezentacija Srbije u odbojci deklasirala je Grčku sa 3:0 u setovima - 25:21, 25:12, 25:3.
U prvom meču programa Poljska je pobedila Portugal i jasno je da će pobednika grupe odlučiti duel između Srbije i Poljske koji je na programu u nedelju od 19 časova u Kristalnoj dvorani, u >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Zrenjaninu.
Juniorke Srbije u petak će biti slobodne, a u prvom kolu bile su bolje od Portugala, takođe sa 3:0.
Narednu utakmicu izabranice selektora Ratka Pavličevića igraju u subotu protiv selekcije Crne Gore.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




