Ceca Bojković izašla iz bolnice nakon borbe sa koronom: Ja sam lakši slučaj ali ni to nije naivno

Izvor: B92, 06.Feb.2021, 15:03

Ceca Bojković izašla iz bolnice nakon borbe sa koronom: "Ja sam lakši slučaj ali ni to nije naivno"

Glumica Svetlana Ceca Bojković izašla je iz bolnice, gde se lečila od koronavirusa. Sada se nalazi u kućnoj izolaciji i navodi da se dobro oseća.

"Sve je u redu, oporavak ide svojim tokom. Biću dve nedelje u kućnoj izolaciji. Prilično je zamorno, ali dobro sam", kaže Ceca Bojković za "Blic".

Ceca Bojković se oglasila iz bolnice

Kako kaže, bolničko lečenje je prošlo bez komplikacija.

"Nije bilo nikakvih >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << komplikacija, hvala bogu. Kako zna da bude, ja sam bila lakši slučaj. Ali ni taj lakši slučaj nije naivan", iskrena je glumica.

Ceca Bojković o koronavirusu: "Ako treba da umrem, ja ću da umrem"

Ceca Bojković istakla je da posebnu zahvalnost duguje lekarima i celokupnom osoblju KBC "Dragiša Mišović", gde se lečila.

"Zahvaljujem se osoblju, zaista sam imala odličan tretman. Jako sam zadovoljna", kaže glumica, koja će se naredne dve nedelje oporavljati u svom domu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.