Zaječar, pokušaj ubistva i samoubistva

Izvor: RTS, 03.Feb.2014, 13:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaječar, pokušaj ubistva i samoubistva

Direktor Medicinske škole u Zaječaru lovačkom puškom pokušao da ubije suprugu, a potom i sebe. Oboje su završili u bolnici. Stanje direktora je kritično.

Budimir Kostić iz Zaječara, direktor srednje Medicinske škole, pucao je jutros u svoju suprugu Branu, profesorku psihologije.

U nju je ispalio tri hica iz lovačke puške, od >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << kojih je jedan metak pogodio u predelu glave i vrata, a potom je pokušao da ubije i sebe. Oboje su zbrinuti u zaječarskoj bolnici, i žena je van životne opasnosti, dok je Budimirovo stanje kritično.

Kako RTS nezvanično saznaje, uzrok pucnjave ispred porodične kuće Kostić je bračni nesporazum.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.