PLS: Minimalac Užičana

Izvor: Sportski Žurnal, 06.Okt.2013, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

JEDINSTVO PUTEVI – INĐIJA 1:0 (0:0)
Strelac: Živanović u 67. minutu.
Stadion: u Krčagovu. Gledalaca: 400. Sudija: Aleksandar Živković (Niš). Pomoćnici: Ivan Ćirić (Zaječar), Miodrag Zdravković (Ražanj). Žuti kartoni: Đurić, Krivokapić (Jedinstvo Putevi), Zagorac, Varga (Inđija). Isključenje: Branislav Radaković (pomoćni trener Inđije) u 90. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << minutu.
JEDINSTVO PUTEVI: Mišić, Kamberović (od 58. Živanović), Čančarević, Đurić (od 72. Krivokapić), Milekić, Gojković, Nikodijević, Slaviša Jeremić, Leposavić, Vukmirović (od 72. Siniša Jeremić), Paunović.
INĐIJA: Ristić, Milutinović, Đulić, Zagorac, Ćesarević, Tomanović, Kostić (od 77. Milaković), Varga (od 72. Gačić), Pejić, Resanović (od 72.  Tomić), Adamović.
Igrač utakmice: Darko Ristić.
(FOTO: M. Jelisavčić )
Sve slabosti i promašaji domaćina pali su u drugi plan u 67. minutu kad je posle šuta Živanovića sa ivice šesnaesterca štoper Inđije Ćesarević glavom promenio pravac lopti posle čega golman Ristić nije mogao da je spreči a da ne završi u mreži.
Tako je sreća pomogla „putarima“ da ostvare planiranu pobedu.