OPLJAČKANA ZLATARA U ZAJEČARU

Izvor: Kurir, 03.Feb.2012, 08:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OPLJAČKANA ZLATARA U ZAJEČARU

ZAJEČAR - Kao na filmu! Naočigled prolaznika i iznenađenih radnika, zasad nepoznata osoba preksinoć je obila zlataru „Premijer“ i pokupila zlato iz izloga. Na licu mesta ostao je čekić kojim je lopov razbio izlog.

ZAJEČAR - Kao na filmu!

Naočigled prolaznika i iznenađenih radnika, zasad nepoznata osoba preksinoć je obila zlataru „Premijer“ i pokupila zlato iz izloga. Na >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << licu mesta ostao je čekić kojim je lopov razbio izlog.

- Sve se desilo munjevito, a lopov je odneo zlato vredno između 5.000 i 5.500 evra - rekao je vlasnik zlatare.

Policija traga za razbojnikom.

- Kamere za video-nadzor snimile su pljačku i sad detaljno pregledamo snimak jer verujemo da bi mogao da nam pomogne u identifikaciji osumnjičenog - rekao je izvor Kurira iz istrage.

(S. T.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.