Norvežanin nađen mrtav kod Zaječara

Izvor: S media, 12.Jul.2011, 11:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Norvežanin nađen mrtav kod Zaječara

Državljanin Norveške B.S. nađen je mrtav u potoku kod sela Krivi Vir, gde se održavao skup o orijentaciji. Telo su našli članovi Gorske službe spasavanja.

U selu Krivi vir kod Zaječara proneđen je mrtav državljanin Norveške B.S. Telo su u potoku našli članovi Gorske službe spasavanja.

U selu Krivi Vir se održavao skup o orijentaciji, a nestanak stranca je prijavio potpredsednik "Orijentiring saveza Srbije" M.Z. iz Smederevske Palanke.
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
Devojka se utopila u Drini

Nađeno telo dečaka koji se utopio u Morači

Kako je saopštila policija PU Zaječar, nisu nadjeni tragovi nasilne smrti.

Po nalogu Višeg javnog tužioca telo prebačeno u Medicinski centar

Zaječar
radi obdukcije i utvrdjivanja uzroka smrti.

(Beta)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.