Krivična prijava protiv načelnika policije u Zaječaru

Izvor: Blic, 11.Okt.2012, 18:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krivična prijava protiv načelnika policije u Zaječaru

ZAJEČAR - Sektor unutrašnje kontrole MUP-a Srbije podneo je danas krivičnu prijavu protiv načelnika Policijske uprave u Zaječaru Ivice Ivanovića, navodi se u saopštenju koje je potpisao sam načelnik.

Kako se navodi u saopštenju dostavljenom medijima, unutrašnja kontrola podnela je protiv Ivanovića krivičnu prijavu Osnovnom tužilaštvu u Zaječaru zbog krivičnog dela zloupotreba službenog položaja.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
U Osnovnom tužilaštvu je rečeno da krivična prijava protiv Ivanovića nije dostavljena i da ne znaju o kom krivičnom delu je reč.

Povezane vesti: Novinari Timočke televizije protiv načelnika policije u Boru

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.