Izvor: Glas javnosti, 08.Dec.2010, 07:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gradi se nova sportska hala u Zaječaru
ZAJEČAR - Zaječarci će za šest meseci dobiti novu sportsku halu čija je izgradnja počela u dvorištu osnovne škole "Hajduk Veljko" u naselju Kotlujevac.
Investicija je vredna 100 miliona dinara, a novac je obezbeđen od Evropske investicione banke, nacionalnog investicionog plana i iz budzeta lokalne zajednice. Gradonačelnik Zaječara Boško Ničić precizirao je da će hala dimenzija 54 sa 29 metara biti izgrađena prema evropskim standardima.
"Koristiće je đaci ove osnovne škole, građani kao i sportski klubovi, a biće pogodna i za takmičenja najvišeg ranga", poručio je Ničić.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










