Izvor: Blic, 16.Maj.2025, 09:14

(FOTO) Majka Danke Ilić stigla na saslušanje, tu su i osumnjičeni za ubistvo devojčice: Govoriće o KOBNOM DANU, a evo na čemu će tačno biti fokus

Majka Danke Ilić, Ivana Ilić, stigla je u zgradu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru gde će danas biti saslušana. Odmah nakon nje, iz policijskog kombija, izašli su i uhapšeni Dejan Dragijević i Srđan Janković.
Pogledaj vesti o: Zaječar

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

Osumnjičeni za ubistvo Danke Ilić danas oči u oči sa majkom devojčice: Uz pratnju marice dovedeni u tužilaštvo

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Maj.2025, 10:35

Srđan Janković i Dejan Dragijević nalaze se u pritvoru više od godinu dana zbog sumnje da su ubili Danku Ilić (2).

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.