Izvor: RTS, 17.Mar.2011, 19:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dopisništvo RTS-a seli se iz Zaječara
Rukovodstvo RTS-a odlučilo da dopisništvo iz Zaječara preseli u Knjaževac ili Bor, zbog problema u korišćenju poslovnog prostora u Zaječaru, u kojem RTS radi i uredno izmiruje svoje obaveze.
Zbog problema u korišćenju poslovnog prostora u kojem RTS radi i uredno izmiruje svoje obaveze od 1988. godine, rukovodstvo RTS-a odlučilo je da obustavi rad dopisništva u Zaječaru.
Posle razmatranja uslova za rad, to dopisništvo biće preseljeno u Knjaževac ili Bor, kako bi građanima Srbije bilo omogućeno nesmetano informisanje o zbivanjima u tom delu zemlje.
Pogledaj vesti o: Bor
Dopisništvo RTS-a seli se iz Zaječara
Izvor: MC Bor, 18.Mar.2011, 12:13
18.mart. Rukovodstvo RTS-a odlučilo da dopisništvo iz Zaječara preseli u Knjaževac ili Bor, zbog problema u korišćenju poslovnog prostora u Zaječaru, u kojem RTS radi i uredno izmiruje svoje obaveze, objavio RTS.. Zbog problema u korišćenju poslovnog prostora u kojem RTS radi i uredno izmiruje...






