Izvor: S media, 22.Mar.2011, 17:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rijana: Nije mi prioritet etiketa "seks simbola"
Pevačica Rijana tvrdi kako ne želi da bude seks simbol iako u svojim nastupima redovno oblači seksi kostime pa ima zavodljive nastupe, a snimila je i sado-mazo spot koji je zabranjen u 11 zemalja.
- Svaki put kad čujem da sam seksi to mi laska, ali mi je takođe i neprijatno. Nikako mi nije na listi prioriteta da budem seks simbol ili preseksi. Ja sam samo normalna žena i nisam previše fokusirana na to da bi bila takav nekakav simbol, rekla je Rijana koja u poslednjem spotu lascivno liže bananu.
Rijana: Tata me je prodao za ček!(VIDEO)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











