Pala u more dok je proveravala Fejsbuk

Izvor: Vesti-online.com, 18.Dec.2013, 16:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pala u more dok je proveravala Fejsbuk

Turistkinja iz Tajvana pala je u more dok je proveravala svoju stranicu na "Fejsbuku" tokom šetnje pristaništem u australijskom gradu Melburnu.

Foto: Arhiva

 

Jedan očevidac obavestio je policiju, koja je spasila ženu posle dvadesetak minuta uz pomoć glisera. Žena je prebačena u bolnicu na pregled, a policija je saopštila da je sa njom sve u redu. Ona se kasnije izvinila zbog >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << incidenta.

 

Policija je pronašla ženu u vodi, kako pluta nekoliko metara od obale. Ona se izvinila i rekla da je proveravala svoju stranicu na Fejsbuku kada je pala u vodu, preneo je BBC.

 

Policija države Viktorija saopštila je da nema potrebe za podnošenjem izveštaja o izgubljenoj imovini, pošto je žena sve vreme u ruci držala svoj mobilni telefon.

 

Građani su upozoreni da budu pažljiviji kada koriste društvene mreže u blizini vode.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.