LIGA 1 Efikasno u Bordou, Nica tik iza “svetaca”!

Izvor: 011vodič.com, 21.Sep.2019, 22:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odavno u Bordou nije viđen tako efikasan meč kao duel Žirondinaca i Bresta, novajlije u Ligi 1. Posle mnogo preokreta, utakmica je završena bez pobednika – 2:2 (1:2).
Na meču Ren – Lil, naša kladionica nudi kvotu 4.45 za igru 1&0-2.
Poveo je domaćin, golom 34-godišnjeg Džimija Brijana, ali se na odmor otišlo vođstvom gostiju. Bod Bordou doneo je Pablo dvadesetak minuta pre kraja. Jedan od zlatnih “orlića” sa Novog Zelanda Vukašin Jovanović, počeo je >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << meč u štoperskom paru domaćeg tima sa Loranom Košijelnim, a zamenjen je u poluvremenu.
Pobedom nad Dižonom, Nica se popela na visoko drugo mesto, iza Pari Sen Žermena. Mec je u duelu sa Amijenom pretrpeo treći uzastopni poraz u sezoni, dok je Nim minimalcem savladao Tuluz. Nekada slavni Monako izvukao je bod na gostovanju Remsu.