BUNDESLIGA Lajpcig se vratio na tron posle par časova

Izvor: 011vodič.com, 21.Sep.2019, 21:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lajpcig ne da tron. Ne prepušta se tako lako ono što se mukom steklo. Bajern je posle pobede nad Kelnom preuzeo lidersku poziciju, ali na njoj je bio svega nekoliko časova. Po završetku susreta Verder – Lajpcig (0:3), gosti su se vratili na čelo.
Kladionica MaxBet nudi kvotu 4,00 ne pobedu Ajntrahta protiv Dortmunda.
Već u 13. minutu lider je golom Orbana posle kornera došao u vođstvo. Još jedan gol iz prekida viđen je u prvom poluvremenu. Zabitcer je namesti >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << loptu, šutnuo, a golmanu domačih, Pavlenki, nije preostalo ništa drugo, sem da loptu isprati pogledom.

Pre nego što je u Bremenu viđen treći pogodak, desilo se isključenje. Lamer je dobio drugi žuti karton, pošto je igrao rukom. Lajpcig je ostao sa desetoricom na terenu…

I pre nego što je Sarači zatresao mrežu domaćih bilo je jasno gde će bodovi. Ipak, desni bek lidera, koji je na poluvremenu ušao na teren, stavio je tačku na ovaj meč u 83. minutu.