JEZIV PRIZOR NA MESTU STRAVIČNOG UDESA Beba od siline sudara ISPALA SA SEDIŠTEM IZ KOLA, po putu rasute igračke i računi (FOTO)

Izvor: 011vodič.com, 10.Jul.2019, 14:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

JEZIV PRIZOR NA MESTU STRAVIČNOG UDESA Beba od siline sudara ISPALA SA SEDIŠTEM IZ KOLA, po putu rasute igračke i računi (FOTO)

Foto: N. Pavlović / RAS Srbija U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se nešto pre 9 sati dogodila na auto-putu nedaleko Male Krasne, na licu mesta su stradali otac J. B. (59) i ćerka T. B. (33), koji su bili na mestima vozača i suvozača u “škodi” zaječarskih tablica, a koja je udarila u zaustavljeni kamion „Srbija auto-puta“. Teške povrede je pretrpela i Lj. B. (61), koja se nalazila na zadnjem sedištu. Ona je zadobila otvoren prelom i povrede glave. Foto: N. Pavlović / RAS Srbija >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Stravična nesreća kod Male Krsne odnela živote oca i ćerke U stravičnom udesu je povređena i T. T. (15), kojoj je polomljena ruka. Jednogodišnja devojčica, koja je bila sa njima, pukom srećom prošla je bez povreda, pošto je, po svemu sudeći ispala iz kola zajedno sa sedištem za bebe! Iako dete, srećom, nije zadobilo povrede, prebačeno je saitetom u Beograd na dodatne kontrole, baš kao i šezdesetogodšnjakinja, koja je upućena na VMA zbog težina povreda. Kako saznajemo kamion putara bio je u zaustavnoj traci kada je na njega naletela “škoda” udarivši u zadnji levi kamionski točak, potom se odbila u brzu traku i okrenula. Foto: N. Pavlović / RAS Srbija Otac i ćerka nastradali na licu mesta Krov na vozilu gotovo da ne postoji, jer se vozilo očigledno podvuklo pod teretni deo kamiona. Na mestu nesreće nalazi se jeziv prizor, na putu se nalazi i lutka bebe iz automobila, kao i gomila uplatnica i računa rasutih po putu. U trenutku kada je “škoda” naletela na kamion u njemu je još uvek bio vozač, a radnici su počeli da izlaze. Samo pukom srećom niko od njih nije povređen. Foto: M. Đ. / RAS Srbija Dve osobe poginule u nesreći kod Male Krsne Na TAM-u čak i nisu tako vidljivi efekti sudara, pa izgleda da je tragičnoj […] More
The post JEZIV PRIZOR NA MESTU STRAVIČNOG UDESA Beba od siline sudara ISPALA SA SEDIŠTEM IZ KOLA, po putu rasute igračke i računi (FOTO) appeared first on 011vodic.com.

Nastavak na 011vodič.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.